Ana Sayfa Hakkımızda Yönetimin Mesajı Mağazalar Fotoğraf Galerisi İnsan Kaynakları İletişim


Ekşioğlu beşyıldız grubunun bünyesinde yer alan beşyıldız alışveriş merkezi yeni gelişmekte olan çekmeköy ortasında 2003 yılında 5000 m2 alan üzerine kurulmuş tasarımının teknolojinin konforunun ve doğanın yarattığı bu yeni yaşamın içinde yer alan beşyıldız alış veriş merkezi çekmeköylülerin hizmetine sunulmuştur.

Beşyıldız Alışveriş Merkezi'nde kafeteryalar ve Sultan Ahmet Köftecisi, Pizza Pizza, Namlı Restoronları, mağazalar, spor ve kuaför salonları, fotoğraf ve kırtasiyesiyle kuru temizleme ve lostrası, terzisi ve çocuk eğlence merkezine kadar günlük yaşamamızda ihtiyacınız olan her şeyi size sunan 24 adet dükkandan oluşmaktadır.

Sinema salonlarımız üst katta olup Türkiye'de ilk onlara, girebilecek soğuk sıcak kliması, yatar koltuklarıyla ve teknolojinin en son ses sistemine sahiptir. Dünya sinemasının en yeni fılimlerini izleyebileceğiniz 4 farklı sinema salonu Çekmeköy'lülerin sinema özlemini sona erdirmiştir.

Kapalı ve açık oto parkı mevcut olup 24 saat güvenlik birimleri ve kapalı devre kameralarla kontrol edilmektedir. Bu büyük modern Alışveriş Merkezi çevre ve site sakinlerinin de sık sık uğradığı neşeli çanlı hayat dolu bir mekan olmuştur. Beşyıldız alışveriş merkezi ile hayatınız hem renklenecek hemde kolaylaşacaktır...

BEŞYILDIZ ALIŞVERİŞ MERKEZİ
Mimar Sinan Mahallesi Bosna Caddesi B-5 Çekmeköy - Ümraniye / İSTANBUL
0216 641 72 20 --- 0216 641 51 28 --- info@besyildizavm.com